اطلاعات تماس قالیشویی تیکا در قائمشهر

شستشوی فرش در قالیشویی تیکا قائمشهر
شماره‌های تماس با قالیشویی
شعبه بابل : 32311527-011
شعبه قائمشهر : 42377000-011

قالیشویی در قائمشهر

کارخانه قالیشویی تیکا در مازندران شهر قائمشهر دارای بروزترین تجهیزات پاکسازی انواع فرش‌ها میباشد. فرش‌ها در زمان مشخص از شما تحویل گرفته خواهند شد و سپس به کارخانه برمیگردند و طبق جنس و نوع فرش (قالی دستباف یا ماشینی) توسط متخصصان مورد بررسی قرار میگیرد تا متناسب با نوع فرش برای شستشو ارسال شوند. مرحله خاک گیری برای تمامی فرش‌ها انجام می‌شود. قالی های دستبافت نیازمند تثبیت رنگ قبل از شستشو هستند، چرا که اگر این مرحله انجام نشود، در هنگام شستشو ممکن است رنگ‌های قالی با یکدیگر ترکیب شود. یکی از مسائلی که در هنگام شستن قالی در منزل رخ می دهد، همین موضوع است. خانم ها به خیال اینکه با شستشوی فرش در خانه هزینه ی کمتری صرف می‌شود، اقدام به شستشوی فرش‌ها میکنند و به این نکته توجه نمی کنند که هر فرشی متناسب با جنس فرش مواد شوینده مخصوص به خود را دارد چرا که ممکن است رنگ های قالی باهم ترکیب شوند.

محدوده قالیشویی تیکا در قائمشهر کجاست؟

اگر قصد دارید تا در محدوده زندگی خود در قائمشهر یا مرکز شهر قائمشهر یا اطراف مثل (کوچکسرا ، دخانیات ، سیاه کلا، آبندانسرا ، کتی سر، کفشگر کلا چمازکتی، هردرود ، کلاگر محله ، سارو کلا ، فولاد کلا ،افراکتی و …) قالیشویی معتبری پیدا کنید تا خیالتان از بابت کیفیت شستشوی فرش راحت باشد، کافی است فقط یکبار به تیکا اعتماد کنید تا از خدمات شستشوی قالی یا فرش بهره مند شوید.محدوده شهری از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب قائمشهر همگی جزو محدوده شهر قائمشهر می باشند.

خدمات مبل شویی قالیشویی تیکا در قائمشهر

قالیشویی تیکا به عنوان یکی از باسابقه‌ترین و بهترین مبل‌شویی‌ها، با چندین سال تجربه درخشان در زمینه خدمات مبل شویی و قالیشویی خود را مطرح کرده است. برای پاکسازی دقیق و حرفه‌ای انواع مبلمان ایرانی و خارجی در قائمشهر، می‌توانید با اعتماد کامل به تیم ما تکیه کنید. کافی است با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و خدمات مبل‌شویی با دستگاه مدرن را در منزل خود مشاهده نمایید.

استفاده از مبل و صندلی امروزه دیگر جزئی جدایی‌ناپذیر از دکوراسیون هر خانه و محل کار است؛ وسیله‌ای که به دلیل استفاده مستمر در معرض آلودگی قرار دارد و نیازمند مراقبت و شستشوی دائمی است. با اعتماد به قالیشویی تیکا، می‌توانید مبل‌های خود را به دست متخصصینی بسپارید که به کمال، مبل شما را تمیز و نو به نظر رسانده و عمر آن را افزایش دهند.

مبل‌ها، نه تنها در خانه بلکه در محیط‌های کاری نیز نقشی اساسی در راحتی و زیبایی فضا ایفا می‌کنند. از نشستن روی آن‌ها گرفته تا استفاده به عنوان صندلی غذاخوری، وجود مبل‌هایی پاکیزه و تمیز، ضرورتی انکارناپذیر است. قالیشویی تیکا با درک این نیاز، حضوری فعال در قائمشهر داشته و آمادگی خدمت‌رسانی با بالاترین استانداردهای نظافت و کیفیت را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

شستشوی فرش دستباف در قائمشهر

برای فرش های دستباف یا عتیقه بعد از ورود به قالیشویی با تشخیص متخصصین ما برای تعمیر اقدام میشود تا در هنگام شستشو تار و پود آن پاره نشود. شستشوی چنین فرش‌های نیازمند دقت بالا است به همین علت سالن شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت در قالیشویی تیکا مازندران مجزا از هم میباشد.
پس از ورود فرش به مرحله شستشو، ابتدا فرش‌ها لکه گیری می‌شوند، همکاران ما در قالیشویی تیکا با توجه به آن که بر روی هر فرش چه موادی ریخته است مواد شوینده‌ مختص همان مشکل را برای از بین بردن لکه استفاده می کنند.
هدف ما از توضیح این موارد این است تا شما را با نحوه کار تیکا در قالیشویی قائمشهر آشنا کنیم تا ما را به عنوان یک قالیشویی خوب و معتبر در محدوده زندگی خود بشناسید و قالی‌های خود را به ما بسپارید. و البته مجموعه تیکا به جز ارائه خدمات برای انواع فرش، قالی و گلیم، خدمات خشکشویی انواع مبلمان و موکت را نیز ارائه می‌دهد.

چرا بعضی از قالیشویی ها فرش‌ها را پاره میکنند؟

درگذشته به دلیل نبود یا کمبود امکانات امکان پارگی فرش بسیار زیاد بود چرا که قالی ها پس از شستشو در آبگیرهای دایره‌ایی با دور بسیار تند آبگیری می شدند و به دلیل سنگینی فرش خیس امکان پارگی یا به اصطلاح ترکیدگی وجود داشت، خوشبختانه ما در قالیشویی تیکا از آبگیرهای استاندارد لوله‌ایی استفاده میکنیم که به هیچ وجه امکان پارگی وجود ندارد.
لیست قالیشویی های قائمشهر (همکاران ما در قائمشهر)
قالیشویی پارسیان قائمشهر
قالیشویی نگین قائمشهر
قالیشویی ساحل قائمشهر
قالیشویی قدیری قائمشهر
قالیشویی ادهم قائمشهر
قالیشویی ملت قائمشهر
قالیشویی نوین قائمشهر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *